Nachmelené Mlýny II – 2020

Druhý ročník Pardubického pivního festivalu Nachmelené Mlýny!

Kdy: Sobota 12 září 2020, 11 až 22 hodin
Kde:
Automatické mlýny Pardubice
Jít rovnou na vstupenky

Odkaz na událost na FB: https://www.facebook.com/events/511133829647923/

Je to tady – srdečně vás zveme v sobotu 12. září od 11 hodin do Automatických mlýnů v srdci Pardubic na druhý ročník pardubického pivního festivalu – Nachmelené mlýny II. V parádním prostředí prožijete krásnou romantickou sobotu na sklonku léta. Představí se vám více než 15 řemeslných a lokálních pivovarů, které přivezou ty nejlepší dobroty, co navařili. Na jednom místě ochutnáte spoustu pivních stylů a speciálů.

Samozřejmě nebude chybět bohaté občerstvení – kýta na grilu, guláš, bramboráky, langoše, klobásy, skvělé burgery a další speciality.

No a co by to bylo za festival, kdyby tam chyběla hudba? I na to jsme mysleli, třešinkou večera bude pardubická punková legenda – skupina VOLANT! jak píšou na webu kluci z Volantu, „Zem se zachmelí!“ …a mlýny a my všichni se budeme točit s nimi. No vloni to tam málem zbořili. Punk krásně doplní další hudební styly – trocha bluegrassu, folku, country, rocku i popu.

Máme toho naplánováno víc – sledujte nás, postupně budou přibývat další informace. A HLAVNĚ V SOBOTU 12. ZÁŘÍ PŘIJĎTE!

Proč to bude stát za to?
– více než 15 pivovarů
– spousta piva
– skvělé jídlo
– perfektní zábava
– a to všechno na úžasném místě

Základní vstupné je 100 Kč v předprodeji, 130 Kč v místě, děti zdarma. U vstupu dostanete degustační sklo (pokud hygiena nerozhodne jinak).

Vzhledem ke stanovisku úřadů musíme sklo schovat na příští rok a letos to zvládnout s jednorázovými plastovými kelímky.

Kdo jste byl vloni, víte, že to bylo parádní. Kdo ne, máte možnost to zjistit letos ;-). Přijďte si užít konec léta 12. září do Mlýnů.

VSTUPENKY

Základní vstupné 100 Kč (na místě 130 Kč): vstup na festival Nachmelené Mlýny II v sobotu 12. 9. 2020 pro jednu osobu, kulturní a doprovodný program. Čas: sobota 11 až 22 hodin. Vzhledem ke stanovisku úřadů musíme připravené sklo schovat na příští rok a letos to zvládnout s jednorázovými plastovými kelímky.

Vážení přátelé, předprodej vstupenek byl ukončen. Vstupenky budou k dispozici na místě v den konání festivalu, je jich zatím dostatek. Uvidíme se v sobotu ve mlýnech!